«

Teklif İste

Ücretsiz Destek İçin

444 5 849

Değerli ziyaretçimiz, size özel indirim ve fırsatlardan yararlanmak için 444 5 849 nolu telefonumuzdan bizimle hemen iletişime geçiniz...

AtlasGlobal Hava Yolları


Atlas global hakkında

2001 yılında kurulan atlas global iç ve dış hatlarda tarifesiz seferler yapmak amacıyla hizmete girmiştir. Iki tane uçakla hizmete başlayan şirket, günümüzde 19 adet uyüzyıla sahiptir. Ucuz ve kaliteli uçuşu temel alan yaklaşımı ile “low cost” kısaca düşük maliyetli uçuşlar ile en ucuz ucak bileti fiyatlari anlayışına öncelik tanıdıkları olan hava yolu şirketi, atlasjet olarak kurulsa da ismini 2015 yılında atlas global’e çevirmiştir. özellikle 2007 yılında yaşanmış olan isparta kazasından sonrasında güvenilirği had safhaya çıkarmış ve yolcularına güvenli uçuşlar sunmak için güvenlik önlemlerini arttırmıştır. Kazaların olmaması ve teknik problemlerın yaşanmaması için uğraş vermekte, teknik bölümü uçuşların huzurlu bir halde yapılması için çalışmaktadır. Filosunda bulunan uçakların bakımı jar 145 belgesine sahip uzman teknik personelce yapılmaktadır. Pilotların deneyimli olması ve uçuş noktalarına daha önce uçuş yapmış olmalarına özen gösterilmektedir. Hat bakım hizmetleri a seviyesindedir. Iata üyesi olduktan sonra tarifeli seferlere de başlayan hava yolu şirketi, kısa müddette büyüme göstermekte ve gelişimini sürdürmektedir. Atlas global, uçuşlarda 77 cm koltuk aralığı, ücretsiz ikramlar, ücretsiz bagaj nakliyat hakkı gibi yolculara seçenekler sunmaktadır. üç saat ve üzeri uçuşlarda ise başlatılan uçuş şef programı kapsamında türk ve dünya mutfağınca tanınan farklı lezzetleri yolculara sunmaktadır. 70’den fazla havayolu şirketi ile yaptığı anlaşmalar yardımıyla farklı noktalara rabıtalı uçuşlar sunmaktadır. Ayrıca atlantik uçuş akademisi (afa) ile havayolları için pilot ve deneyimli teknik personel yetiştirmek amacıyla tahsil programları yürütmektedir. Bünyesinde bulunan jetsupport ile sivil havacılık firmalarına 2010 seneından itibaren ünya çapında temsil, gözetim ve yönetim hizmetleri ile beraber uluslarası standartlarda uçuş permisi, yakıt, yer hizmetleri benzer biçimde hizmetleri sunmaktadır. Alan kişi memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile atlas global, trto eğitim yetkisi (b.757, a.320, a330), lvo cat-iiia yetkisi, rvsm yetkisi, prnav yetkisi, iata member (kk) iosa, iso 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasi gibi sivil havacılık alanında önemli olan belgelere haizdir. Sefer rakamlarını yurt içi ve yurt dışı olmak üzere genişletmek için müsait çalışmaları sürdürmektedir. özellikle yurtdışı uçuşlarında tayyare bileti yurtdışı ucuz fırsatları sunmayı hedeflemektedir. Mukayese yapıldığında tüm uçak biletleri fiyatları baz alınarak bilet tutarlarında iyileştirme yapılmaktadır.

Atlas global uçak seferleri

Yurt arasında ve yurtdışında uçuş seferlerini arttırmayı amaçlayan atlas global halihazırda 35 noktaya direkt uçuş hizmeti vermektedir. özellikle yurt içi seferlere ağırlık verdiği görülmekle beraber yakın gelecekte yurtdışı uçuşlarına da öncelik tanıyacağı belirlenmiştir.

Check in işlemleri

Atlas global yolculara huzurlu ve hızlı bir halde check in işlemleri için kolaylıklar sunmaktadır. Online check-in sisteminde 2d barkodlu biniş kartı’nı kullanan şirket, böylece check in işleminden sonra yolcunun telefonuna gönderilen onay kodu ile biniş kartını edinmesini sağlamaktadır. 2d barkodlu biniş kartı ile direkt boarding kapısına gitmeyi olanaklı kılmaktadır. Ek olarak bagajlı olan yolcular için de aynısı laf mevzusudur. Iç hatlarda 1 saat önce, dış hatlarda 2 saat önceden check in işlemlerinin yapılması gerekir. 2d barkodlu sitemin yanı sıra kiosk check-in ve online check-in hizmetleri de sunulmaktadır.

özel yolcular için sağlanan hizmetler

Atlasmil ile uçuş esnasında uçak rezervasyonları gibi farklı ayrıcalıklara sahip olunmasının yanı sıra özel yolculara da muayyen haklar bilinmektedir. Hamileler 35 haftadan sonra yolcu olarak kabul edilmemektedirler. Kabin bagaj sistemi ise yolcunun ilave bir koltuk alarak bagajını yanında taşıması anlamına gelmektedir. Refakatçi köpekler ücretsiz olarak taşınmaktadırlar. Engelli yolculardan ise rapor istenmemektedir. Fakat kabin ekibi uçuş esnasında hela, yemek yiyecek gibi gereksinimlarda yardımcı olmamakta, böylesi durumlarda belgelendirmek kaydıyla refakatçi bulunulması gerekmektedir.

Popüler uçuş noktaları

Atlas global yurt içi hatlarda yoğun bir kullanıma sahiptir, izmir, istanbul, antalya, ankara ve trabzon yoğun bir kullanıma haizdir. Yurtdışında ise paris en çok kullanılan nokta olarak öne çıkmaktadır.

atlas global, atlas global uçak bileti, atlas global online, atlas global uçuş sorgulama, atlas global online bilet al, atlas global uçuş saatleri, atlas global bilet fiyatları iç hatlar, atlas global ic hatlar, atlas global yurtdışı, atlas global bilet fiyatları listesi, atlas global fiyatları, en uygun uçak bileti atlas global ve en ucuz uçak bileti atlas global

Etiketler: , , ,

Yorumlar (Toplam: 0) Sıralama:

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yazın.

Yorum Yaz

Onay kodu Değiş